۳۲۸۷۶۳۲۹ - 041 ۰۹۱۴۳۰۶۱۷۲۶

نظریه مهندسین و کارشناسان برای عایق صوتی برای دیوار مشترک

نظریه مهندسین و کارشناسان برای عایق صوتی برای دیوار مشترک(soundproof-acoustic)

طبق نظریه مهندسین و کارشناسان برای عایق صوتی برای دیوار مشترک در زمینه ساختمان سازی و عایق سازی  ساختمان ها تاکید بر این موضوع که ساختمان باید دارای تائیدیه از نظر عایق کاری باشد بسیار حائز اهمیت می باشد.

دلیل بالا رفتن قیمت ساختمان و افزایش انبوه سازان در سطح کشور و بخصوص در کلان شهر ها کیفیت در ساخت نزول یافته و کمیت جای آن را گرفته است .

پیشنهاد مسئولین به خریداران عایق صوتی برای دیوار مشترک

در صورت خرید خانه و عدم عایق کاری مناسب با کمترین هزینه بهتر است خریدار اقدام به عایق کاری منزل نماید چون در طولانی مدت هزینه های مصرف انرژی جای آن را خواهد گرفت با عایق صوتی برای دیوار مشترک ، دیوارهای داخلی ساختمان و همچنین دیوارهای خارجی می توان هم آرامش خانه را تامین کرد و هم کاهش مصرف انرژی را مشاهده کرد.

عمده ترین مشکل سال های اخیر در امر ساختمان سازی تغییر نوع سازه ها تبادل صدا بین خانه ها و ایجاد مزاحمت صوتی است.

از نظر روانشناسی

روانشناسان در این باره می گویند انسان ها موجودات اجتماعی هستند و با دیگران رایطه برقرار می کنند و این در حالی است که هر فرد برای خودش هم نوعی زندگی فردی ، شخصی و خصوصی دارد . ایمیل و تلفن همراه  و همچنین خانه و اتاق استراحت هم برای هر فرد یک حریم شخصی محسوب می شود. همچنین آپارتمان های امروزی باعث شده اند روابط بین افراد در خانواده ها توسط همسایه ها شنیده و بر ملا شود.

برای بالا بردن سطح فرهنگ شهر نشینی و آپارتمان نشینی بهتر است از عایق صوتی برای دیوار مشترک و دیوارهای داخلی جهت عدم ایجاد مزاحمت برای ساکنین دیگر ساختمان و ایجاد حریم شخصی مناسب برای خود استفاده کرد.

اگر قصد دارید دیوار های خانه ای که در آن ساکن هستید دوباره بازسازی کنید مثلا رنگ آموزی یا تعویض کاغذ دیواری ابتدا بهتر است از عایق صوتی برای دیوار مشترک ایزوبز استفاده و سپس کاغذ دیواری یا رنگ آمیزی را انجام دهید اگر قصد تعویض کف پوش یا پارکت را دارید قبل از نصب پارکت جدید ابتدا عایق صوتی ۷ میلی متری ایزوبز را نصب کنید که هم باعث کاهش تبادل صدا به طبقه پایین شود و هم در مصرف انرژی صرفه جویی شود.

در شبکه های اجتماعی ما را به اشتراک بگذارید...Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Share on Facebook

اضافه کردن نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 11 =

مطالب بروز