۳۲۸۷۶۳۲۹ - 041 ۰۹۱۴۳۰۶۱۷۲۶

izohome

عایق ایزوهم(izohome) چیست؟

عایق ایزوهم (izohome) یک محصول کاملا الیافی میباشد که میتواند در مقابل امواج صوتی به خوبی مقاومت کند.

طبق تحقیقات انجام شده یک عایق صوتی مناسب میبایست بسیار نرم و سبک باشد تا بتواند مانع از عبور صوت گردد.
عایق ایزوهم (izohome) یک محصول جدید با بهره گیری از فناوری های روز دنیا می تواند با ضخامت ۷ میلی متر باعث کاهش صدا گردد و همچنین به دلیل وجود الیاف بهداشتی دوستار محیط زیست می باشد.
عایق ایزوهم (izohome) دارای محصولاتی مثل عایق حرارتی ، عایق صوتی، عایق رطوبتی و عایق مقاوم سازی می باشد.
عایق ۵ میلی متری ایزوهم به عنوان عایق حرارتی عرضه می گردد و عایق ۷ میلی متری ایزوهم با ۴ مزیت عایق صوتی،عایق حرارتی،عایق رطوبتی و عایق مقاوم سازی قابل اجرا می باشد.

عایق ایزوهم به دلیل داشتن بار کششی بالا می تواند در برابر زلزله از ریزش دیوار جلوگیری کرده و مقاومت آن را در برابر ترک خوردگی و نشست افزایش دهد.
عایق ایزوهم (izohome) می تواند با ضخامت ۷ میلی متر صداهای هوابردی را تا ۵۰ دسیبل و صداهای کوبه ای را تا ۳۰ دسیبل کاهش دهد.
طبق مبحث ۱۹ قوانین ساختمان سازی این عایق استانداردهای لازم جهت استفاده در کارخانه های صنعتی،صنعت خودروسازی،صنعت ساختمان،صنایع پتروشیمی،لوله های فاضلاب،سالن های کنفرانس،تئاتر،سالن های ورزشی،بیمارستان ها،هتل ها،استدیو های موسیقی،سینما و … را دارد.

ویژگی و مزیت های عایق ایزوهم

از ویژگی و مزیت های ایزوهم می توان به کند سوز و غیر قابل اشتعال بودن عایق اشاره کرد. عدم حساسیت های پوستی و تنفسی ، آنتی باکتریال ، ضد پوسیدگی و سایش. مقاوم در برابر انواع حشرات و جوندگان ، مقاوم در برابر نور مستقیم خورشید.مقاوم در زیر خاک و آب، وزن سبک و سهولت در نصب ،مقاوم در برابر انواع اسید های قلیایی و بازی همچنین قابل بازیافت و عمر طولانی از دیگر شاخصه های عایق ایزوهم (izohome) به شمار می رود.

izohome

izohome

در شبکه های اجتماعی ما را به اشتراک بگذارید...Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Share on Facebook

اضافه کردن نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − شانزده =

مطالب بروز