۳۲۸۷۶۳۲۹ - 041 ۰۹۱۴۳۰۶۱۷۲۶

چگونه ساختمان خود را عایق صوتی کنیم؟

چگونه ساختمان خود را عایق صوتی کنیم ؟

چگونه ساختمان خود را عایق صوتی کنیم؟ عایق کاری انواع مختلفی دارد که می توان به عایق صوتی ، عایق حرارتی ، عایق رطوبتی اشاره کرد.

مکان های مورد نیاز برای عایق کاری :

  • دیوارهای خارجی :

  • که می تواند هم از لحاظ عبور صدا و هم از لحاظ تبادل انرژی و همچنین به دلیل انتقال رطوبت به داخل بسیار حائز اهمیت برای عایق کاری باشد عایق ایزوبز می تواند عایق صوتی مناسبی باشد که قابلیت کاهش ۵۰ دسیبل صدا را دارد و به دلیل وجود پلی استر های تو خالی در الیاف خود می تواند صدا و حرارت را در خود حفظ نماید و همچنین به دلیل آبگریز بودن این محصول گزینه مناسبی برای جلوگیری از نفوذ رطوبت باشد.چگونه ساختمان خود را عایق صوتی کنیم؟
  • کف :

  • عایق کاری کف بر روی طبقات اول  که از طریق پارکینگ می تواند انرژی زیادی را از دست دهد بخصوص در فصل سرما تبادل انرژی تا ۶۰ درصد امکان پذیر می باشد .با عایق کاری حرارتی میتوان انرژی منزل را ذخیره و حفظ کرد و تا ۴۰ درصد کاهش انرژی داشت.محصول ۷ میلی متری ایزوبز هم می تواند عایق صوتی و هم عایق حرارتی مناسبی برای جلوگیری از نفوذ صدای اتومبیل  و تبادل سرما و گرما پارکینگ  به داخل خانه باشد.چگونه ساختمان خود را عایق صدا کنیم؟
  • سقف :

    در فصل سرما که از سیستم و تجهیزات گرمایشی استفاده می شود می تواند هزینه های مصرف انرژی را به شدت افزایش دهد گرما همیشه به سمت بالا در حال حرکت می باشد و اگر منفذی وجود داشته باشد به سرعت خارج می گردد.یکی از دلایل کوتاهی در امر عایق کاری سقف ، دیده نشدن منافذ است . گرما به راحتی از مصالحی که امروزه در ساختمان ها استفاده میشود عبور می کند.

  • طبقات آخر :

    بخصوص در طبقات آخر ساختمان که پشت بام ساختمان سقف آن میباشد حتی با وجود ایزوگام هم به راحتی گرما خارج می شود با عایق کاری سقف توسط عایق ایزوبز به ضخامت ۱۵ میلی مترعلاوه بر کاهش مصرف انرژی و حفظ گرما و سرما و حفظ تجهیزات خنک کننده در فصل گرما در طبقات دیگر می توانید از صدای کوبه ای طبقات بالاتر تا ۳۵ دسیبل جلوگیری کنید . و به عنوان عایق صوتی نیز کارا می باشد.چگونه ساختمان خود را ضد صدا کنیم؟

در شبکه های اجتماعی ما را به اشتراک بگذارید...Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Share on Facebook

اضافه کردن نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

مطالب بروز