۳۲۸۷۶۳۲۹ - 041 ۰۹۱۴۳۰۶۱۷۲۶

فوم جاذب صدا ایزوهم

فوم جاذب صدا ایزوهم

فوم جاذب صدا ایزوهم : چرا خانه هایمان را عایق صوتی می کنیم؟

خانه های ما مکان استراحت و آرامش است. در صورتی که در همان خانه چند اتاق دیگر وجود دارد و ممکن است هر کدام از آن اتاق ها متعلق به یمی از اعضای خانواده باشد که باری آنها حریم شخصی و خصوصی محسوب می شود. پس هر شخصی می تواند در حریم شخصی خویش کارهایی انجام دهد مثلا صدای تلوزیون را بلند کند یا موسیقی را با صدای بلند گوش دهد یا حتی مشغول کار بر روی یک پروژه است و مجبور است تا نیمه های شب بیدار بماند و روی ان کار کند و این باعث ایجاد سرو صداهایی می شود که برای شما می تواند نا خوشایند باشد.

استفاده از عایق صوتی صرفا برای پایین آوردن این سرو صداهها نیست و فقط برای آرام کردن محیط خانه نمی باشد بلکه ایجاد حریم خصوصی و شخصی است که استفاده از عایق صوتی را الزامی و اجباری می کند.

صداهای مزاحم فقط در محیط داخل خانه ایجاد نمی شود و محدود به اتاق ها و اعضای خانواده نمی گردد.

فوم جاذب صدا ایزوهم

فوم جاذب صدا ایزوهم

عایق صوتی ایزوهم

ممکن است منزل در طبقه اول باشد در نتیجه مکان زیر خانه پارکینگ است تمام افراد آپارتمان شاغل هستند و مجبورند صبح زود از خانه خارج شوند صدای استارت خودروهای داخل پارکینگ می تواند آسایش و آرامش خانه را ازبین ببرد یا حتی طبقه بالا محل پر رفت و آمدی است و دائما مجالس مهمانی برگزار می کنند. پس علاوه بر دیوارهای اتاق های داخل خانه لازم و ضروری است که سقف و کف هم عایق صوتی انجام دهیم.

یک آپارتمان کامل برای ایزوله شدن نیاز به عایق کاری های متعددی دارد که شاید کسی به آنها حتی فکر هم نکند مثلا لوله های تخلیه فاضلاب که از بین سقف طبقات در سرویس های بهداشتی عبور می کند می توانند همیشه صدا را به داخل خانه انتقال دهند به خصوص در خانه هایی که حمام و سرویس بهداشتی درون اتاق خواب ساخته شده است.

عایق صوتی روی لوله ها می تواند این صداها را به طور کامل منظم کند.

دیوار مشترک جز مشکلات عمده ی زندگی آپارتمان نشینی محسوب می شود که لایه جدا کننده دو واحد به راحتی صدا را منتقل می کند و ممکن است باعث آزار و اذیت واحد دیگر گردد. مهمترین قسمت آپارتمان برای عایق صوتی دیوار مشترک است.

در شبکه های اجتماعی ما را به اشتراک بگذارید...Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Share on Facebook

اضافه کردن نظر

2 دیدگاه برای “فوم جاذب صدا ایزوهم”

 1. زهره گفت:

  سلام…. عالیه در ارتباط با موضوع انواع عایق….با اجازه شما در پیج اینستاگرامم بنام شما برای آ گاهی عموم مردم در آ پارتمانها از شر صداهای مزاحم خواهم گذاشت . پیج اینستاگرام zohreh_dousti

  1. tavrizhark گفت:

   با سلام
   خیلی ممنون لطف میکنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + دوازده =

مطالب بروز