۳۲۸۷۶۳۲۹ - 041 ۰۹۱۴۳۰۶۱۷۲۶

عایق کاری کانال

عایق کاری کانال (canal insulation):

عایق کاری کانال (canal insulation)همانند لوله ها ممکن است بصورت تو کار یا داخل داکت و یا روکار نصب شوند.
در عایق کاری کانال ها باید دقت کرد تا روی آنها با مصالح ساختمانی به صورت مستقیم پوشش داده نشود چون مواد مصالح ساختمانی باعث پوسیده شدن کانال میگردد.
در عایق کاری کانال (canal insulation) عمدتا آن قسمت از کانال را که از محیط بیرونی عبور می کند را پوشش می دهند.عایق حرارتی و صوتی ایزوهم می تواند جایگزین مناسب برای عایق های دیگر باشد .

چرا که علاوه بر پوشش یکپارچه جهت ذخیره سازی انرژی و جلوگیری از نفوذ حرارت میتواند به صورت یک ضد صوت عمل کند و از انعکاس صدا در درون کانال و انتقال آن در طول مسیر کانال ها جلوگیری نماید.
عایق کاری کانال (canal insulation) را معمولا با عایق های الیافی به کمک مفتول گالوانیزه نصب میکنند.

محصول ایزوهم بدون نیاز به مفتول و با توجه به ضخامت پایین آن به دلیل دارا بودن چسب در آن به راحتی روی کانال جهت عایق کاری حرارتی و صوتی قابل اجرا می باشد.

عایق کاری کانال

عایق کاری کانال

عایق کاری کانال(canal insulation)

در کانال های تو کار به دلیل وجود مصالح معمولا برای عایق کاری از مواد مخصوص جهت جلوگیری از پوسیدگی استفاده میگردد.اما محصول ایزوهم این امکان را به شما میدهد تا به راحتی و با کمترین هزینه و بدون نیاز به مواد خاص عایق کاری کانال (canal insulation) را انجام دهید.

چرا که ایزوهم(izohome) کاملا در مقابل مواد ساختمانی و خاک مقاوم است و تجزیه نمی گردد.

طبق مبحث چهاردهم مقررات ملی ساختمان کلیه کانال های مورد استفاده در سیستم های گرمایش و سرمایش در داخل ساختمان باید به صورت استاندارد عایق کاری گردد . طبق محاسبه وارزیابی اختلاف دمای هوای داخل وخارج کانال میزان مقاومت گرمایی مورد نیاز تعیین و عایق کاری انجام گردد.

بر همین اساس عایق حرارتی ایزوهم علاوه بر دارا بودن این شرایط به دلیل ضخامت پایین مورد تایید قرار گرفته و برای عایق کاری کانال(canal insulation) پیشنهاد می گردد.
سیسم کانال کشی خانه ، یک شبکه شاخه ای از لوله های موجود در درون دیوارها ، سقف یا کف خانه میباشد که هوای تولید شده در دیگ و تهویه مرکزی را به داخل اتاق انتقال میدهد.
کانال ها معمولا از ورق های فلزی فایبر گلاس و متاسفانه بدون انجام عمل عایق نصب میگردد و این باعث اتلاف انرژی و تحمل هزینه هی چشم گیر در طول سال می شود.

عایق کاری کانال canal insulation

عایق کاری کانال canal insulation

 

در شبکه های اجتماعی ما را به اشتراک بگذارید...Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Share on Facebook

اضافه کردن نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 2 =

مطالب بروز