۳۲۸۷۶۳۲۹ - 041 ۰۹۱۴۳۰۶۱۷۲۶

عایق کاری صوتی

عایق کاری صوتی

چگونه می توان یک آپارتمان یا واحد مسکونی را به درستی انتخاب و خریداری کرد ؟ چه پارامترهایی می تواند در انتخاب یک آپارتمان مهم باشد؟

امروزه با پیشرفت و افزایش ساختمان سازی و پیدایش و تاسیس شرکت های انبوه سازی و همچنین عملکرد شهرسازی در سالهای اخیر و سرعت پیشرفت مساحت شهری به ندرت آپارتمان مناسب را می توان تشخیص داد.

یک ساختمان مناسب علاوه بر اینکه باید از مصالح مناسب ساخته شده باشد باید برای جذب مشتری و مورد تائید قرار گرفتن آن توسط مشتری باید از تجهیزات روز هم در آن استفاده شود.

از دیدگاه یک مشتری یک ساختمان باید از نظر متراژ ، نوع دیوار چینی، نمای ساختمان،سیستم اطفاء حریق ،مقاوم بودن آن در برابر زلزله و… مورد تائید قرار گیرد تا بتواند با خیال آسوده آن واحد را خریداری کند.

عایق کاری ساختمان

اما نکته قابل تأمل در رابطه با این مسئله این است که چرا در هنگام ساخت از عایق صوتی مناسب استفاده نمی شود یا چرا در هنگام خرید ، خریدار محترم از فروشنده راجع به عایق صوتی و در حالت کلی از عایق کاری ساختمان سوال نمی کند تا در صورت عدم وجود عایق صوتی مناسب از فروشنده خواستار نصب عایق صوتی برای دیوار مشترک و دیوارهای دیگر داخلی شود.

متاسفانه خانواده ها بعد از خرید ساختمان یا واحد مسکونی برای ایجاد یک زندگی آرام به نکات عایق کاری توجه نکرده و بعد از اسکان در محل متحمل هزینه های مالی و زمانی می شوند تا اقدام به نصب عایق صوتی برای دیوار مشترک کنند و از تبادل صدای بین دو واحد جلوگیری کرده و حریم خصوصی برای خود ایجاد کنند.

پارامتر اصلی و پر اهمیت در انتخاب ساختمان عایق صوتی آن میباشد که علاوه بر ایجاد آرامش در فضای خانه می شود باعث جلوگیری از اتلاف انرژی و صرفه جویی در هزینه های سربار خانواده نیز می گردد.

همان طور که همیشه به ظاهر خانه توجه می کنیم و جلوه ساختمان باعث فریبمان می شود  لطفا به همان میزان به نکات ریز و خارج از دید توجه و همیشه عایق صوتی را از فروشنده و سازنده خواستار باشیم تا دچار مشکلات احتمالی نشویم.

عایق کاری صوتی ساختمان

در شبکه های اجتماعی ما را به اشتراک بگذارید...Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Share on Facebook

اضافه کردن نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + چهار =

مطالب بروز