۳۲۸۷۶۳۲۹ - 041 ۰۹۱۴۳۰۶۱۷۲۶

عایق ضد صدا

عایق ضد صدا

امروزه با توجه به ایجاد مشاغل در خانه و حتی با پیشرفت علم و فناوری مشاغل در محیط های بسته و با استفاده از اینترنت صورت می گیرد. و بدیهی است که این امر نیاز به تمرکز در محیط کار دارد. شهرهای رو به پیشرفت با توجه به شلوغی خیابان ها و معابر و همچنین ازدحام خودرو ها و حرکت آنها در سطح شهر باعث ایجاد صداهای ناهنجار می شود.

این صداها از طریق پنجره ها ، درب ها ، سقف و کف و همچنین دیوار مشترک نفوذ کرده و باعث به هم خوردن آرامش ما می شود عایق صوتی می تواند این مشکل را برطرف کرده و صداهای اطراف محل کار و زندگی را کاهش دهد.

همانطور که در استاندارد آپارتمان باید سیستم اطفاء حریق وجود داشته باشد باید تمهیداتی هم برای عایق صوتی آپارتمان انجام شود که متاسفانه برای جلوگیری از هزینه های ساختمان عمل عایق کاری به درستی صورت نمی گیرد.

چند راه حل برای جلوگیری از نفوذ صدا و عایق صدا بودن ساختمان

  1. استفاده از مصالح مناسب جهت دیوارچینی
  2. ایجاد موانع عایق صدا جهت دفع صوت تاحد امکان
  3. استفاده از عایق صوتی مخصوص بر روی دیوار جهت مهار کردن امواج صوتی و جلوگیری از نفوذ آن به داخل خانه

اضافه کردن رول های عایق صدا به ضخامت ۱۵ میلی متری برای مهار صوت

قبل از سفید کاری دیوار های داخلی ساختمان توسط گچ بهتر است دیوار ها توسط عایق صوتی عایق کاری شوند چون گچ به هیچ عنوان نمی تواند عایق صوتی مناسبی باشد.

پیشنهاد ما برای شما هموطنان عزیز رولهای ۱۵ میلی متری عایق صدا به نام ایزوبز است که به راحتی روی دیوار نصب شده و می تواند صداهای اطراف منزل را تا حد زیادی کاهش دهد.

علاوه بر این می توانید این محصول را هم برای دیوار های داخلی از جمله دیوار مشترک و دیوار اتاق ها و هم روی کف و سقف به عنوان عایق صدا استفاده کنید.

عایق ضد صدا

 

در شبکه های اجتماعی ما را به اشتراک بگذارید...Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Share on Facebook

اضافه کردن نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − هفت =

مطالب بروز