۳۲۸۷۶۳۲۹ - 041 ۰۹۱۴۳۰۶۱۷۲۶

عایق صوتی کف

عایق صوتی کف

در یک مجتمع مسکونی و یا مجتمع های تجاری ساکنین آنها همواره با مشکل تبادل صدا بین طبقات ناشی از  ضربات پا و سایر صداهای مزاحم از طبقات بالا به پایین روبرو بوده‌اند. که در حال حاضر اکثرا این مشکل در ساخت و ساز مجتمع ها زیادتر شده و تا حدی پیشرفت کرده که گاهی از طبقات پایین هم صدا به طبقات بالاتر از خود به گوش می رسد تاکنون مصالح و روشهای مرسوم جهت کاهش این صدا ها  جوابگوی بشر نشده و همواره نارضایتی نسبت به این موضوع در سطح خیلی بالایی به گوش می رسد.

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی محصولاتی با مزیت های  کاهش صدا برای عایق صوتی کف ساخته شده اند که هر کدام از محصولات دارای ویژگی ها و ضخامت  و اندازه های متفاوتی هستند که هر کدام به میزان قابل توجهی کاهش دسیبلی دارند در میان این محصولات عایق صوتی  ایزوهم با فناوری نانو تکنولوژی و ضخامت ناچیز و همچنین عمر بسیار طولانی پاسخگوی نیاز بشر میباشد .

برای عایق صوتی کف با این محصول نسبت به ضخامت کاهش صدا ما بین ۳۵  دسیبل برای ضخامت ۷ میلی متری و کاهش  ۵۰  دسیبل برای  ضخامت ۱۵ میلی متر امکان پذیر می باشد . برای کسانی که در  صنعت ساختمان و دیگر صنایع فعالیت دارند و در پی محصولی برای عایق صوتی کف میباشند بد نیست چند مورد از مزیت ها و ویژ گی های این محصول را با دیگر محصولات مقایسه کنند . این محصول به لحاظ سادگی در حمل و نقل بصورت رولی که هر رول با عرض یک متر و با طول ۱۵ متر که با کمترین وزن ممکن (۱۵ کیلو)  تولید شده و امکان نصب سریع توسط خریدار به صورت عمودی و افقی فراهم نموده است.

کافیست کل سطوح مورد نظر توسط خریدار چسب کاری شده و مثل موکت این محصول را نصب نمایند. در روشهای معمول پس از کف‌سازی اولیه که معمولاً یک بتن مگر می باشد سطح مورد نظر را تمیز و جارو می کنیم و عایق صوتی کف ایزوهم را بعد از چسب کاری سطح مورد نظر روی زمین پهن میکنیم و برشهای لازم در کناره ها را با تیغ انجام و سپس کف‌سازی نهایی بر روی محصول ایزوهم انجام می‌شود.

عایق صوتی

عایق صوتی کف

در زیر چند نمونه از ویژگی ها و مزیت های عایق صوتی کف ایزوهم را شرح میدهیم.

عایق صوتی

عایق حرارتی

ضد رطوبت

ضخامت ۷ و ۵۰ میلی متری

دارای تائیدیه بهداشت

دارای برگ تائیدیه اروپا

عمر بسیار طولانی

تولید با فناوری نانو

دارای برگ گارانتی

سازگاری با همه ملات ها

غیر قابل اشتعال

در شبکه های اجتماعی ما را به اشتراک بگذارید...Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Share on Facebook

اضافه کردن نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − شانزده =

مطالب بروز