۳۲۸۷۶۳۲۹ - 041 ۰۹۱۴۳۰۶۱۷۲۶

عایق صوتی کردن خانه

چه نوع  عایقی می تواند برای عایق صوتی کردن خانه مناسب باشد ؟

متاسفانه برای پایین آوردن هزینه های سربار در ساخت و ساز سازنده های محترم از عایق مناسب برای ساختمان های خود استفاده نمی کنند و حتی در مواقعی اصلا عایق صوتی برای ساختمان در نظر نمی گیرند. و این امر باعث می شود خریداران محترم بعد از خرید خانه دچار مشکلات بیشتری بشوند

بهتر است در هنگام ساخت فضای بهینه برای انجام عایق صوتی در نظر گرفته شود و عایق مابین مصالح ساختمانی قرار گیرد. ولی خریدار پس از خرید خانه و ساکن شدن در آن متوجه تبادل صداهای ناهنجار یا به داخل خانه می شود وبه آرامشی که در خانه و حریم شخصی خود به آن نیاز دارد دست نمی یابد.

پس برای رسیدن به این آرامش به ناچار مجبور است از عایق صوتی استفاده کند عایق های موجود در ایران با ضخامت های بالا تولید و عرضه می گردد و خریدار دچار این مشکل می شود که اگر دیوار اتاق خودش را عایق صوتی انجام دهد ممکن است فضای اتاق از بین برود و دیوار ها به مقدار قابل توجهی به سمت جلو نفوذ کنند.

عایق صوتی ایزوهم با ضخامت های ۱۵ میلی متری و ۷ میلی متری کم حجم ترین عایق صوتی موجود در ایران است .

خریدار محترم همیشه باید نکاتی را در خرید عایق صوتی رعایت کند که از جمله آنها دارا بودن تائیدیه بهداشت برای عایق مورد نظر همچنین اطمینان از عمر مفید محصول و کارایی آن بعد از نصب روی دیوار چه میزان می تواند کاهش صدا را به همراه داشته باشد و مسئله حائز اهمیت که بسیاری از مردم به آن توجه می کنند قیمت محصول است.

توصیه می شود در هنگام انتخاب عایق صوتی مناسب علاوه بر توجه به قیمت و کمیت محصول به کیفیت آن نیز توجه  ویژه ای داشته باشید.

در شبکه های اجتماعی ما را به اشتراک بگذارید...Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Share on Facebook

اضافه کردن نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 18 =

مطالب بروز