۳۲۸۷۶۳۲۹ - 041 ۰۹۱۴۳۰۶۱۷۲۶

عایق صوتی ساختمان

عایق صوتی ساختمان

به طور کلی کارشناسان در رابطه با عایق صوتی ساختمان به این نتیجه رسیده اند که نمی توان با هزینه بالا هم به یک عایق صدا صدرصد دست یافت و این امر در حالتی که ساختمان برای این منظور طراحی و ساخته نشده باشد بیشتر صادق است.

اما با پیشرفت علم و دستاوردهای جدید دانشمندان می توان تا ۸۰ درصد به این مهم دست یافت

ساخت عایق صوتی با الیاف پلی استر تو خالی در شرایطی که در هنگام ساخت بنا مورد استفاده قرار گیرد می تواند شرایط مطلوبی را فراهم آورد.

عایق صدا با ضخامت ۱۵ میلی متری حتی در شرایطی که در هنگام ساخت بنا مورد استفاده قرار نگیرد این قابلیت را دارد که بعد از اتمام بنا و در مرحله اخر با هزینه بسیار کم نصب و کارایی لازم و شرایط مطلوب را فراهم آورد.

عایق صوتی ایزوهم بهره گیری از تکنولوژی نانو میتواند تمامی مشکلات عایق صوتی را در ساختمان و محل سکونت شما برطرف نماید.

به دلیل ضخامت ناچیز این عایق صوتی بعد از اتمام ساخت بنا هم به صورت رو کار می توان از آن استفاده کرد همچنین به دلیل الیاف مناسب به کار رفته شده در آن به راحتی گچ را جذب کرده و سفید کاری آن بدون امکان ترک خوردگی با لایه بسیار نازک و هزینه کم هم امکان پذیر می باشد.

این عایق توانسته نظر کارشناسان را به خود جلب کند و توانسته نظریه آنها نسبت به مصرف هزینه در رابطه با عایق صوتی و نرسیدن به نتیجه ایده آل تبدیل به نظریه ای جدید و مثبت کند.

به گفته کارشناسان این عایق با بهره گیری از فناوری نانو و دارا بودن تائیدیه بهداشت می توان به عنوان یک عایق صوتی استاندارد مورد استفاده قرار گیرد.

ویژگی های عایق صوتی ایزوهم

کاهش ۵۰ دسیبل صدا

ضد رطوبت

دارای تائیدیه بهداشت

عمر بسیار طولانی

ضخامت ناچیز

سازگاری با همه ملات های ساختمانی

برای دیدن جدول فنی عایق صوتی ایزوهم کلیک نمایید.

 

در شبکه های اجتماعی ما را به اشتراک بگذارید...Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Share on Facebook

اضافه کردن نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

مطالب بروز