۳۲۸۷۶۳۲۹ - 041 ۰۹۱۴۳۰۶۱۷۲۶

عایق صوتی زیر پارکت

عایق صوتی زیر پارکت :

عایق صوتی زیر پارکت ، برای جلوگیری از صدای تولیدی و انتقال آن به پایین باید از عایق صوتی زیر پارکت به هنگام نصب پارکت استفاده گردد.
فوم های مورد استفاده در زیر پارکت به دلیل پر کردن فضای خالی بین زمین و پارکت مورد استفاده قرار می گیرد و به هیچ عنوان نمی تواند به عنوان یک عایق زیر پارکت عمل کند.
یک عایق صوتی زیر پارکت باید به عنوان عایق صوتی معرفی شده و دارای استانداردهای لازم جهت عایقکاری صوتی باشد و بتواند میزان انتقال صدای کوبه ای و همچنین هوابردی را به طبقه پایین کاهش دهد.

ایزوهم

محصول ایزوهم با ضخامت ۱۰ و ۱۵ میلی متر به عنوان عایق صوتی زیر پارکت هم به صورت جداگانه قبل از نصب لمینت یا پارکت قابل اجرا می باشد و هم به صورت یکپارچه می تواند از زیر به پارکت چسبیده شود ک این امر موجب پوشش روزنه های موجود در شیار پارکت یا لمینت می گردد.

و همچنین این محصول را می توانید به صورت رو کار بعد از سرامیک کاری نصب و پوشش دهید
عایق های صوتی زیر پارکت موجود در جهان می توانند تنها به میزان ۱۵ الی ۲۰ درصد صداهای کوبه ای را کاهش دهند و این در شرایطی است که عایق صوتی زیر پارکت ایزوهم توانسته این میزان را از ۵۰ تا ۸۰ درصد افزایش دهد.
علاوه بر بحث عایق صوتی و جلوگیری از انتقال صوت این محصول می تواند در طبقات بالای پارکینگ به عنوان یک عایق حرارتی از ورود هوای سرد جلوگیری نماید.

ویژگی های ایزوهم

کندسوز و غیر قابل اشتعال

عدم ایجاد حساسیت های پوستی و تنفسی

آنتی باکتریال

ضد پوسیدگی و سایش

مقاوم در برابر نور مستقیم خورشید

مقاوم در برابر انواع اسید ها

دارای تائیدیه بهداشت

دارای وزن سبک و سهولت در حمل و نصب

عمر طولانی

قابلیت تنفسی محصول

قابل بازیافت

عایق صوتی زیر پارکت

عایق صوتی زیر پارکت

در شبکه های اجتماعی ما را به اشتراک بگذارید...Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Share on Facebook

اضافه کردن نظر

4 دیدگاه برای “عایق صوتی زیر پارکت”

  1. tavrizhark گفت:

   ممنون دوست عزیز

 1. سهیل گفت:

  سلام
  صدا از طبقا بالا چه هوابردی و چه کوبشی برای ما زیاد میا . آیا امکان پارکت کردن کف خونا طبقه بالا و استفادا از این عایقها چاره کار هست؟
  ممنون

  1. tavrizhark گفت:

   با سلام
   بله شما میتوانید با عایق صوتی ایزوهم ضخامت یک سانتی کف مورد نظر را پوشش داده و بعد لمنیت یا پارکت کار کنید .
   برای اطلاع بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمائید.
   https://izohome.com/portfolio-item/%D8%B9%D8%A7%DB%8C%D9%82-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%AA/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 5 =

مطالب بروز