۳۲۸۷۶۳۲۹ - 041 ۰۹۱۴۳۰۶۱۷۲۶

عایق حرارتی ایزوهم

عایق حرارتی ایزوهم

در حالت کلی به مواد و مصالحی که برای جلوگیری از انتقال حرارت استفاده می شود عایق حرارتی می گویند.

با پیشرفت تکنولوژی در صنعت ساختمان و لزوم سبک سازی وزن ساختمان و استفاده از مصالح سبک و کم شدن ضخامت دیوارها دو جداره در ساختمان مشکل انتقال حرارت مطرح گردید.

بدلیل نازک شدن دیوارها مصرف انرژی بالا رفت بر همین اساس کارشناسان به دنبال راهکاری برای مقابله با این مشئله بودند. عایق حرارتی می تواند این مشکل را بر طرف نماید. اما برای مقایسه با این مساله چه نوع عایقی باید مورد استفاده قرار گیرد. عایق های متعددی در بازار وجود دارد که ضخامت اکثر آنها به بیش از ۵ سانتی متر می رسد و البته عایق مقاوم و مناسبی برای کنترل انرژی محسوب می شوند. اما اگر قرار باشد که یک عایق با ضخامت بالاروی جداره های قرار گیرد چه لزومی به کم کردن ضخامت دیوارها بود؟

عایق حرارتی ایزوهم

یک عایق حرارتی مناسب باید بتواند حداقل ۳۰ درصد در کاهش مصرف انرژی تاثیر گذار باشد. عایق حرارتی ایزوهم  با ضخامت ناچیز ۷ میلی متر به دلیل وجود الیاف پلی استر توخالی که با فناوری نانو ساخته شده است می تواند تا ۴۰ درصد در کاهش مصرف انرژی تاثیر گذار باشد و هزینه های گاز و برق را کاهش دهد. یک عایق کاری مناسب در ساختمان باید بصورتی انجام پذیرد که تمامی منافذ روی دیوارهای داخل خارجی کف سقف را بپوشاند و از تبادل هوای محیط  جلوگیری کند. که عایق حرارتی ایزوهم می تواند به طور کامل این کار را انجام دهد.

مهم نیست که شما می خواهید ساختمان در حال ساخت مجهز به عایق حرارتی کنید یا ساختمان آماده سکونت در هر دو حالت بهتر است برای کنترل گرما و سرما در فصول مختلف دیوارها،کف، سقف، لوله ها و هرجایی که امکان تبادل انرژی وجود دارد را عایق کاری کنید.

عایق حرارتی ایزوبز

در شبکه های اجتماعی ما را به اشتراک بگذارید...Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Share on Facebook

اضافه کردن نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + پانزده =

مطالب بروز