۳۲۸۷۶۳۲۹ - 041 ۰۹۱۴۳۰۶۱۷۲۶

عایق برودتی برای کف سردخانه ها

عایق برودتی برای کف سردخانه ها

صرفا یک عایق حرارتی مناسب نمی تواند یک عایق برودتی( عایق برودتی برای کف سردخانه ها)مناسبی نیز باشد. عایق های حرارتی و برودتی می توانند در بعضی از موراد و خصوصیات با هم مشترک باشند اما یک عایق برودتی مناسب باید خواصی داشته باشد که یک عایق حرارتی ممکن است نیازی به ان خواص نداشته باشد. عایق مناسب و ایده آل عایقی است که بتواند خواص و ویژگی های چند عایق را در خود جای دهد. برای مثال عایق پشم سنگ می تواند عایق حرارتی مناسبی باشد اما…

آیا می توان آن را برای کف سردخانه استفاده کرد؟

جواب این سوال منفی است چون این عایق نمی تواند در مقابل رطوبت مقاوم باشد. و همچنین به دلیل ضخامت بالای خود نمی تواند گزینه مناسبی باشد .

برای سردخانه عایقی مناسب است که علاوه بر حفظ دمای محیط و سرمای لازم باید بتواند در مقابل رطوبت مقاوم باشد و در مقابل سرما تولید شد. در سردخانه دچار یخ زدگی و از دست دادن خاصیت الیافی خور نشود. عایق برودتی و حرارتی ایزوهم با ضخامت ۷ میلی متر می تواند در کف سردخانه به خوبی مقاومت کرد. و عملکرد مناسبی داشته باشد چرا که به دلیل وجود الیاف پلی استر توخالی در ساختار آن و آبگریز بودن محصول دچار یخ زدگی و پوسیدگی و … نمی شود.

عایق برودتی برای کف سردخانه ها

 

 

وقتی یک اسفنج را درون آب قرار می دهیم بعد از خروج تا مقداری که فضای داخل آن برای وجود آب کافی باشد آب را خارج می کند ولی بعد از آن مرحله آب را در خود حفظ می کند چون الیاف به مقدار ظرفیت رطوبت را در خود نگه می دارد ولی الیاف برودتی ایزوهم که مخصوص کف سردخانه ها ساخته شد. به دلیل وجود لوله های تو خالی پلی استر آب را در داخل خود نگه نمی دارد و خیلی سریع عمل آبگریزی را انجام می دهد و کاملا خشک می شود.

در شبکه های اجتماعی ما را به اشتراک بگذارید...Tweet about this on Twitter0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Google+0Share on Facebook

اضافه کردن نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 6 =

مطالب بروز